Категорії

Спеціальні ціни

Немає спеціальних цін

Паритет-К - найбільший виробник сейфів в Україні

ESSA_Member_Logo_3C.jpgIMG_4309.jpgIMG_4288.jpg

Історія виробництва і продажів сейфів в Україні налічує вже не одне десятиліття, хоча цю галузь як і раніше можна вважати молодий і перспективної. Компанія «Паритет-К» є загальновизнаним першопрохідцем на ринку пристроїв для захисту і зберігання і об'єднує традиції надійності, якості та перспективи зростання, вміло поєднує свіжість конструктивних рішень і непорушність гарантій відповідального зберігання ваших цінностей, особистих і корпоративних.

Дата заснування компанії «Паритет-К» - 1993 год. Часу минуло чимало і нинішня команда професіоналів налічує 212 працівників. Ми завжди готові встати на захист Вашого майна!

Сьогодні вироби «Паритет-К» широким спектром представлені в Україні і за кордоном, де наша компанія - загальновизнаний лідер. А також наші вироби для зберігання цінностей експортуються по всьому світу. «Паритет-К» отримано нагороду "Кращий експортер 2015 року" від Торгово-промислової палати України, "Лідер року - 2017" (1 місце (Золотого рейтингу) серед господарських організацій України, за показником "Рентабельність власного капіталу" за основним видом діяльності) .

Технологічні переваги:

- Наші пріоритети у виробництві сейфів та іншої продукції: сучасне обладнання, високі технології і якісні комплектуючі. Це дозволяє виготовляти сейфи найвищого класу захисту. А деякі наші товари - новаторські, ексклюзивні для вітчизняного ринку.

- Наша перевага - наявність персонального конструкторського бюро, де можуть бути реалізовані найскладніші технічні проекти індивідуального характеру замовлення.

- «Паритет-К» - офіційний представник європейської фірми DensitSecurity і володіє ексклюзивними правами на використання фібробетону. При заливці сейфів використовується високоякісний бетон марки Densit (2000+) і самі передові технології для проведення процесу.

- «Паритет-К» має запатентованими розробками у виробництві сейфів, виготовленні сховищ та іншої продукції.

- Здійснюючи контроль якості, щорічно проводяться сертифікаційні випробування наших виробів. Вся продукція сертифікуються за новим стандартом 2016 року ДСТУ EN1143-1: 2014 і повністю відповідає прийнятим в ньому нормам.

- Якість продукції компанії «Паритет-К» відповідає високим міжнародним стандартам ISO 9001. А нашими постійними клієнтами є багато банківських та комерційні структури в Україні, Європі та Азії.

- Компанія «Паритет-К» єдина в Україні є членом Асоціації Європейських Систем Безпеки ESSA.

--

Виробником всієї продукції, розміщеної на сайтах https://www.safes.dp.ua і https://paritet-k.com.ua власником торгових марок, які використовуються в процесі продажу продукції, є ТОВ «ВКП« Паритет-К ». Згідно ч. 6 ст. 16 Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг» треті особи при продажу цієї продукції, зобов'язані продавати її без зміни або погіршення її стану.

ТОВ «ВКП« Паритет-К »неухильно і строго дотримується законодавства України, щодо якості продукції, і вимагає цього від усіх третіх осіб, які здійснюють реалізацію продукції ТОВ« ВКП «Паритет-К».

Ми відстежуємо процес продажів нашої продукції іншими суб'єктами підприємництва з метою недопущення продажу нашої продукції більш низької якості, ніж ми виробляємо, і недопущення демпінгу цін на ринку. 

Якщо Вам відомі випадки продажу продукції ТОВ «ВКП« Паритет-К »неналежної якості, з порушенням законодавства про недобросовісну конкуренцію, просимо повідомити ТОВ« ВКП «Паритет-К» про ці випадки по телефону +380445319100, для вжиття заходів ТОВ «ВКП« Паритет -К »щодо виявлених порушників.


Меню

Порівняйте 0